מטרת פרויקט ישראל

עוד בקרוב


כמוך חשבתי מה אני יכול לעשות בקשר למצב הזה, אני רק אדם אחד? ללא קשר למה אתה מאמין על ישראל ושכנותיה, כולנו יכולים להסכים כי האזור נמצא בעימות מתמיד, והפתרונות בהם השתמשנו לא עבדו!
האלימות המתמשכת שם היא פצע לכל האנושות וחלון ראווה לחלק מההיבטים הגרועים ביותר של הטבע האנושי. אני טים קלי וכבר עזרתי לאלפי אנשים וארגונים למצוא ולחיות את היעוד הגבוה שלהם!

אני נרגש לומר שאנחנו סוף סוף יודעים כיצד לענות על השאלות הקשות האלה. התהליך שלנו פועל במהירות ובעצמה. אני עובד עם מאות אנשים בישראל מאז 2009, כולל מנכ”לים, מנהיגים, חברי ממשלות וראשי עמותות, תוך שימוש במתודולוגיה שלנו בתהליך מציאת “יעוד אמיתי”.

למרבה הצער, יש לנו נטייה להתנתק מההתרחשויות הבעייתיות, כי אנחנו לא יודעים מה לעשות בקשר לזה! האם נוכל לעשות טוב יותר?

ביליתי את חיי בחיפוש אחר תשובות לשאלות עמוקות; איך אנשים יכולים לחיות את מטרתם? איך לחיות בקנה אחד עם היעוד שלך שמשנה את עולמנו? מהי מטרת ישראל? אני עובד עם מאות אנשים בישראל מאז 2009, המשתתפים בפרויקט “יעוד ישראל” התנסו בתהליך “יעוד אמיתי” כדי לגלות שלארצם יש ייעוד חשוב. תפקיד קריטי כמודל של עולם חדש וטוב יותר לכולנו, המתפתח ככזה שממשלות, קהילות, ערים ואנשים עובדים יחד לטובת הכלל. השיטה הייתה בשימוש במשך 14 השנים האחרונות עם 90% שיעור הצלחה ליחידים ו 100% שיעור הצלחה עבור חברות ומדינות. אנשים בישראל ובשאר העולם יודעים באופן אינטואיטיבי שלישראל יש יעוד הרבה יותר גבוה ושהיא לא ממלאת אותו. זה מעכב את האבולוציה של החברה האנושית! ישראל היא המפתח להעברת המודעות האנושית לרמה חדשה. כאשר אנו פותרים את האלימות המתמדת שם נוכל לעשות כל דבר!

עם מיזם “יעוד ישראל” ישראל אנו עוזרים לישראל למצוא את יעודה הגבוה ותומכים באנשים להצהיר זאת. אירחנו בסדנאות אנשים מכל רחבי הספקטרום הפוליטי והתרבותי. עבדנו עם יהודים חרדים, אנשי שמאל, ערבים ותושבי התנחלויות. בכל סדנה, הצליחו האנשים להתכנס יחד כקבוצה ולהסכים על היעוד הגבוה של מדינתם, כמעט תמיד ביום אחד!

חזון זה כבר מתממש, ובתרומתכם הנדיבה נוכל להציב את מיזם “יעוד ישראל” במרכז הבמה – מהאנשים שברחוב לראשי התעשייה והפוליטיקאים.
תוכל גם לזהות את ייעודך הגבוה ואת יעודה של ישראל באמצעות האפליקציה הזו. תאר לעצמך לרגע שאתה ממלא תפקיד מכריע בסיום אלפי שנים של סכסוכים, שנאה, ואלימות! לתהליך שלנו סיכוי אמיתי להצליח. בדקנו את זה ואנחנו יודעים שזה עובד, וזה עובד מהר. המטרה של מציאת היעוד הגבוה של ישראל היא לא רק לטובת ישראל , אלא עבור העולם כולו. אם נוכל להשיג זאת, מה עוד נוכל ליצור כבני אדם העובדים יחד וחולקים את כוכב הלכת שלנו? אילו מדינות אחרות יכולות לגלות ולחיות בהלימה עם ייעודן? אילו נושאים אחרים אנו יכולים לפתור?

תודה. אנא, תרום בנדיבות, שתף את קמפיין “מימון ההמון” הזה עם אנשים נוספים בחייך ותהנה ממתנות מדהימות של קהילת “היעוד האמיתי”!
שתף עם חברים + לתרומה https://amoveomundi.org